jamalhopper555
jamalhopper555 jamalhopper555
  • 04-02-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASEE HELP MEEEEEE

PLEASEE HELP MEEEEEE class=

Respuesta :

kdksksididk kdksksididk
  • 04-02-2021
The correct answer would be a because you have to multiply and get it
Answer Link

Otras preguntas

a 40 pound box of apples costs $24. What. is the cost of 6 pounds of apples
Identify true statements. (a) A sequence is either arithmetic or geometric. (b) An arithmetic sequence is either increasing or decreasing if common difference i
how many year and months did it take to build blackpool tower england
What is the first 30 numbers of pi?Last one Promise!
A 36-tooth gear turns three times. It is connected to a 12-tooth gear. How many times does the 12-tooth gear turn?
area is 320 square feet width is 4/5 length
area is 320 square feet width is 4/5 length
Which term describes the example below? A child with a widow’s peak has a mother who is homozygous dominant for a widow’s peak and a father who is homozygous do
What is the value of the expression shown below when a=51, b=2, and c=17? 3(a\c)^2
A molecule of nitrogen gas consists of two nitrogen atoms joined together. Write the formula of nitrogen gas.