juniorthekidnextdoor
juniorthekidnextdoor juniorthekidnextdoor
  • 02-05-2017
  • Mathematics
contestada

Help me please ............

Help me please class=

Respuesta :

LadyJay21
LadyJay21 LadyJay21
  • 02-05-2017
The answer is Choice C: 51 
I Hoped I helped you! (^w^)/ 
Answer Link

Otras preguntas

What factors caused the Great Depression to spread around the world? Check all that apply.
Is 5 3/7 real and irrational or real and rational?
A businessman has 10 employees. His salary is equal to 6 times the average of employees salaries. If the 11 of them receive a total of $64,000 in one year, what
How does Shakespeare make certain lines within his plays seem more important then others ?
Which statement best expresses the total cost (c) for buying (n) slices of pizzas at $3.00 each? 1)c – n = 3.00 2)c + n = 3.00 3)c = 3.00n 4)c=n/3.00 HELPPPP
Question help the muffin house produces and sells a variety of muffins. the selling price per dozen is​ $15, variable costs are​ $9 per​ dozen, and total fixed
The trans-Siberian railway covered a distance from Eastern Europe to
The oxidation numbers of nitrogen in nh3, hno3, and no2 are, respectively:
In an isosceles triangle the base angles are congruent. True False
What further instigated the Hutu militia’s 1994 attack on the Tutsis in Rwanda? (1 point) The United Nation’s evacuation order of Rwanda Famine and disease rava