Seudónimo Seudónimo
  • 02-03-2017
  • Mathematics
contestada

please help me with this question. ;)

please help me with this question class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-03-2017
The answer is palleragram sorry i do not know how to spell very well
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-03-2017
square, because it has 4 sides and angles just like rhombuses and rectangles and also parallelograms
Answer Link

Otras preguntas

Corn was a contribution to the Columbian Exchange from where?
How many protons are present in an atom which has an atomic number of 47? Answer in units of protons.
please help me I will mark you as Brainlist ☺️​
A pizza company charges $8 for a large pizza and a $5 delivery charge. Write an equation that gives the number of pizzas P ordered for an order that costs $29.
Mutual funds require a minimum investment True or false
please help 30 Points
How was the life of the Tuscarora people affected by the region's climate? O They constructed permanent villages deep in the cool shade of the tropical forests.
20 points and brainliest for whoever answers this correctly Solve for x: 4(x + 2) = 3(x − 2) Group of answer choices −2 −4 −10 −14
A 3-yard piece of rope costs $14.94. What is the price per foot?
anwer of 2cos60°sin30°