HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

how many variables should you have in a control experiment?
Did Maya Angelou's uncle kill the mom's boyfriend after finding out he raped Maya or beat him to death?
How did the aboriginals people heal themselves before Europeans arrives?
what's the square root of 135
A uniform wire is cut into 4 segments. Each segment is twice as long as the earlier segment. If the shortest segment has a resistance of 4 ohm, find the resista
what is an undefined nuclear region containing only nucleic acid
What led to the diverse populations of New York and New Jersey?
How do you solve p+9 <7 AND graph it???
What is social Darwinism and how was it tied to imperialism?
90 < x < 180 is my range and my answer is 0.6 for it to be correct is it positive or negative?