Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

Debbie cut a cord into sixths . She used five of the to make necklaces . She used equal lengths of the remaining cord for each of four bracelets. What fraction
write the volume in cm3 of a container which holds 2.250litre?
Jackie buys a basket for $6, 2 pounds of apples for $3.50 per pound, and 2 pounds of oranges for $3.50 each per pound. The tax for the whole purchase is $1.
14 1/4 - 10 3/7 Reduce to lowest form.... step by step to see if my answer your answer
Jared is putting a new deck off the kitchen. The deck will be 94.45 inches deep. He will use 16 boards that are each 5.7 inches wide. He has to leave a small
which is bigger three quarters or eleven sixteenths
What are some possible benefits to a nomadic lifestyle, and what are some possible benefits of a town lifestyle?
what do planets and stars have in common
Positively charged sodium ions transport electrical impulses in the nervous system. Which subatomic particle does sodium lose to attain a positive charge?
What factor caused various cities to conduct strikes in 1919?.