AvengerVictory223 AvengerVictory223
  • 03-05-2021
  • Mathematics
contestada

A. (4, 3)
B. (3, 5)
C. (3, 4)
D. (5, 3)

A 4 3 B 3 5 C 3 4 D 5 3 class=

Respuesta :

pedromolina563
pedromolina563 pedromolina563
  • 03-05-2021

Answer:

I think is the

answer C

Step-by-step explanation:

thanks

Answer Link

Otras preguntas

Tina bought some nail polish and lip gloss at the store. The nail polish cost $4.50 per bottle and lipgloss cost $7 per tube. Tina bought 9 items and spent $50.
There are 21 students  in Mr.Tentlers  class The students divided themselves evenly  into 3 groups.how many  students  are in each  groups?
Theo bought these items shoes that cost $19.99 socks that cost $ 4.19, a shirt that costs $ 8.50 and pants that cost $27.75. how can he estimate the total cost
How is 4/10 and 4/100 the same
divide 18 cups if flour into two groups so the ratio is 4 to 5
What is 30,944 rounded to the nearest ten thousands
What do you need to conduct an experiment
How do you write 0.17 in word form?
70,000 ones equal how many ten thousands
Ten pints of 15 % salt solution are mixed with 15 pints of 10 % salt solution. What is the concentration of the resulting solution?