ronikgupta
ronikgupta ronikgupta
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

This is just a random question don't answer im testing something out

Respuesta :

ReadingPro11
ReadingPro11 ReadingPro11
  • 04-03-2021

Answer:

I think these should help.

Step-by-step explanation:

Ver imagen ReadingPro11
Ver imagen ReadingPro11
Ver imagen ReadingPro11
Answer Link

Otras preguntas

a minivan can hold up to 7 people. How many minivans are needed to take 45 people to a basketball game?
A package of 5 pairs of gloves costs $29.45. What is the unit price of a pair of gloves? is it $5.89per pair?
The alloy stainless steel is used instead of pure iron for the ball of the pen. Give two reasons why.
What percent of 1340 is 13.4
Greg kicked the soccer ball 75 feet. How many yards did he kick the ball
explain why any number less than 12.5 and greater than or equal to 11.5 with round 2 12 when rounded to the nearest whole number
What's a synonym and antonym for allele
quinn spent $16.49 for 3 magazines and 4 sheet of stickers . the magazines cost $3.99 each and the sales tgax was $1.02. quinn also used a coupon for $1.50 off
A _______ relationship exists between an employee and a supervisor.
Of these four words, which one is most likely to have a negative flavor? A. Distract B. Harangue C. Meander D. Confound