kevinlouis04202010 kevinlouis04202010
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

I don't really understand this

I dont really understand this class=

Respuesta :

dakotashug dakotashug
  • 02-03-2021
b would be your answer i think. really the only answer that makes sense
Answer Link

Otras preguntas

What is symbolic about the texas town through which khanh passes
Staceys school has 3 lessons in the morning Lesson 1 starts at 8:55am Each lesson is 60 minutes long There is a 20 minute break between Lesson 1 and Lesson 3 Wh
the telephone operator told Jed to deposit 60 cents in how many ways can he do this using nickels dimes and quarters?
The cycle of the day and night is a result of earths spinning on its axis, which is earths
what is the value of x
Millie works 8 hours on Saturday and earns £6.50 an hour. Her bus fare to work costs £2.75 and she also spends £4.25 on her lunch. She allocates an equal amo
what happens to the undigested Good in the body?
1. Because of the personal information contained in medical records, medical transcriptionists are responsible for reading their employer’s “__________ Policy”
a cash register has $1.04 in coins. all the coins are pennies and dimes.there are 24 pennies in the cash register. Which represents the ratio of pennies to dime
You pay $2.36 for 6 donuts. What is the unit price