jadasharp1 jadasharp1
  • 03-02-2020
  • Mathematics
contestada

find the price for 3.75 ounces of chocolate if I find a chocolate bar is worth two dollars

Respuesta :

ngcnjut ngcnjut
  • 03-02-2020

Answer: $6

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Is great profit or nay profit more important to consider when your deciding how successful and profitable a company is
A package of 4 pairs of insulated socks costs $21.96. What is the unit price of the pairs of socks? The unit price is $ per pair of socks.
Solve y-3=13 for y solve it
An independent contractor: O A. is not able to use any tax deductions. OB. has taxes withheld from each paycheck. OC. makes estimated tax payments. O D. does no
Find the volume V of the solid obtained by rotating the region bounded by the given curves about the specified line. Only 1 try remaining for this problem or el
James grilled burgers, and Patrick made a salad.
Type the correct answer in the box. Use numerals instead of words. If necessary, use / for the fraction bar. Write the least common multiple of 7 and 14.
who created neoclassical music?​
select all of the following scenarios that would require the cell to use energy in order to move materials through its membrane.
pls helppp What is another name for an emergency fund? A. 401(k) B. Long tern debt C. take home pay D. a rainy day fund